Афиша бесплатных развлечений Киева - Обучение

ДопитливихDay

Когда:

29.09.2018  13:00 - 22:00 
#ДопитливихDay – для амбітних, спеціально для таких, які мріють про Grammy Awards - Staples Center, Cannes Lions International Festival of Creativity, Nobel Prize, Olympic, Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова", Pulitzer Prizes, Teletriumf, BAFTA Los Angeles, Golden Globe Awards і цей перелік нескінченний. Але як обрати і з чого почати?

Всі відповіді на #ДопитливихDay, від людей, чиї імена вже стали синонімами успіху та досягнень в професії. Найпопулярніші професійні напрямки, більш ніж 100 професій майбутнього, 20 зіркових експертів – все це #ДопитливихDay.

«#ДопитливихDay – шанс задати питання і отримати професіональну відповідь та дізнатись справжню ціну успіху. Впевнені, що людей щасливих і успішних в нашій країні повинно ставати більше! Ми віримо в це, тому придумали і запрошуємо всіх завітати на #ДопитливихDay» - розповідає організатор заходу Анастасия Жданова.

Вражаючі інста і фотозони, подарунки та безліч фана, але з користю для майбутньої кар`єри та омріяної професії чекає на тебе, приєднуйся до #ДопитливихDay!

Коли: 29 вересня, стартуємо о 13.00
Де: вул. Лугова, 12, ТРЦ «Караван» 
Комментарии
Мобильная версия
Рейтинг@Mail.ru