Афиша бесплатных развлечений Киева - Книги

Презентація книжки Остапа Сливинського «Зимовий король»

Когда:

25.10.2018  18:30 - 00:00 
Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги Остапа Сливинського «Зимовий король», що відбудеться 25 жовтня. Початок – о 18:30. Модераторка – Олена Гусейнова.

Під обкладинкою книжки читачі знайдуть як добре відомі й давно улюблені вірші Остапа Сливинського, що входили до збірок «Адам» і «М’яч у пітьмі», так і нові поезії, написані протягом 2013-2018 років й об’єднані у цикл «Зимовий король». Як розповідає автор, у більшості нових віршів є персонажі, які мають свою історію і говорять про щось пережите.

Остап Сливинський – поет, перекладач та літературознавець. Вірші, критичні статті та есеїстика перекладалися англійською, білоруською, болгарською, галісійською, іспанською, латвійською, литовською, німецькою, російською, сербською, словацькою, словенською, польською, португальською, хорватською, чеською, шведською мовами, публікувалися в українських та закордонних виданнях. Перекладає художню і наукову літературу з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов.

Вхід вільний.
вул. Хрещатик, 46
Комментарии
Мобильная версия
Рейтинг@Mail.ru